Volné pracovní místo Team leader expedice

28.5.2016
Kompan Czech Republic s.r.o.
Místo pracoviště
Vlastimila Pecha 1267/6, Černovice, 627 00, Brno
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Dvousměnný provoz

Společnost Kompan byla založena v roce 1970 v Dánsku a v současné době je vedoucím světovým specialistou v herních a sportovních zařízeních pro všechny věkové skupiny.
Vedení celé skupiny Kompan se nachází v Dánsku, obchodní pobočky a zastupující organizace pak po celé Evropě, Severní Americe a Pacifické Asii. V České Republice se nachází hlavní centrum výroby a distribuce. Kompan Czech Republic sídlí v Brně v CT Parku na Černovických terasách.
V současné době hledáme do společnosti Kompan Czech Republic s.r.o. do týmu oddělení výroby nového kolegu na pozici :

TEAM LEADER EXPEDICE
Popis pracovní pozice:

  1. operativa (50% náplně práce), která zahrnuje:
  • chystání zboží
  • balení
  • nakládka
  • vyplňování dokumentů
  1. vedení týmu (10 zaměstnanců)
  2. organizační a administrativní záležitosti (50% náplně práce)

Požadujeme:
o středoškolské vzdělání technického směru (může být nahrazeno přiměřenou praxí),
o prokazatelná zkušenost s vedením menšího týmu zaměstnanců
o prostorová představivost
o pečlivost,
o manuální zručnost, spolehlivost a samostatnost při řešení úkolů
o praxe s VZV
o práce na PC (word, excel); MRP systémy (MFG, SAP apod.) výhodou
o znalost AJ výhodou
o ochota pracovat ve dvousměnném provozu (pondělí – pátek, 6:00 – 14:15; 13:45 – 22:00)
Nabízíme:
o zaškolení
o motivující mzdové podmínky a systém firemních benefitů
o systém osobního ohodnocení
o příjemné pracovní prostředí
o zázemí silné zahraniční společnosti
o práci na HPP
o možnost nástupu ihned
o 25 dní dovolené
o dotované firemní stravování
o jazykové kurzy
Poznámka k volnému místu:
V případě Vašeho zájmu o danou pozici prosím zašlete Váš životopis na: poslat email
V případě, že Vás nebudeme do čtyř týdnů kontaktovat, dali jsme přednost kandidátům, kteří lépe splňovali naše požadavky a v aktuální nabídce volných pracovních pozic jsme nenašli žádnou jinou pozici, kterou bychom Vám mohli nabídnout.
Děkujeme za pochopení.