Volné pracovní místo  Team Leader SAP RTR (Vedoucí menšího kolektivu)

Firma
Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda 50 000–70 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Dubická 958, Česká Lípa

Požadujeme:
o VŠ vzdělání - minimálně Bc. - ekonomického nebo technického směru
o Znalost Ruského jazyka - na úrovni rodilého mluvčího
o CERTIFIKÁT PRO SAP FI OD SPOLEČNOSTI SAP
o Ochota cestovat a pracovat v mezinárodním týmu

Popis pracovní pozice:
Vedení teamu SAP RTR (FI/CO)
Spravuje kritické incidenty, spolupracuje s teamem na změnových požadavcích
Kontroluje kvalitu poskytovaných služeb
Spolupracuje s ostatními teamy za účelem dosažení požadovaných ukazatelů

Nabízíme:
o zázemí silné nadnárodní společnosti
o využití jazykových znalostí
o práce na zajímavých mezinárodních projektech
o možnost dalšího vzdělávání

Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením, vhodné i pro cizince.

Uchazeči mohou zasílat své životopisy na kontaktní e-mail nebo je doručit do sídla společnosti.

Požadovaná znalost jazyků

  • Ruština - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - jiné - Certifkát pro SAP FI od společnosti SAP

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 21.9.2016