Volné pracovní místo Team Leader SAP RTR (Vedoucí menšího kolektivu)

21.9.2016
Johnson Controls Autobaterie spol. s r.o.
Místo pracoviště
Dubická 958/66, Česká Lípa, 470 01, Česká Lípa
Plný úvazek
Minimální vzdělání
bakalářské
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Dubická 958, Česká Lípa

Požadujeme:
o VŠ vzdělání – minimálně Bc. – ekonomického nebo technického směru
o Znalost Ruského jazyka – na úrovni rodilého mluvčího
o CERTIFIKÁT PRO SAP FI OD SPOLEČNOSTI SAP
o Ochota cestovat a pracovat v mezinárodním týmu

Popis pracovní pozice:
Vedení teamu SAP RTR (FI/CO)
Spravuje kritické incidenty, spolupracuje s teamem na změnových požadavcích
Kontroluje kvalitu poskytovaných služeb
Spolupracuje s ostatními teamy za účelem dosažení požadovaných ukazatelů

Nabízíme:
o zázemí silné nadnárodní společnosti
o využití jazykových znalostí
o práce na zajímavých mezinárodních projektech
o možnost dalšího vzdělávání

Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením, vhodné i pro cizince.

Uchazeči mohou zasílat své životopisy na kontaktní e-mail nebo je doručit do sídla společnosti.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC – jiné – Certifkát pro SAP FI od společnosti SAP

Požadovaná znalost jazyků

  • Ruština – aktivní

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP)