Zařazeno v oborech:
Strojírenství
Pozice:
Mistr ve strojírenství
Lokalita:
Vsetín
Zveřejnil:
Úřad práce Vsetín
Může se Vám hodit:
Mistr ve strojírenství Vsetín

Volné pracovní místo Team leader

28.9.2016
PROfair spol. s r.o.
Místo pracoviště
40.pluku 1351, Valašské Meziříčí, 757 01, Valašské Meziříčí
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

TEAM LEADER
Požadavky: Zkušenost s vedením týmu lidí, praxe v automotive, ISO 9001, zkušenosti v kontrole kvality vítána, znalost světového jazyka a práce s PC výhodou, flexibilita, spolehlivost, ochota pracovat mimo bydliště, ŘP sk.B
Náplň práce: Vedení týmu kontrolorů, komunikace se zástupcem zákazníka, komunikace s nadřízenými, administrace, off line reporting.
Nabízíme: práce v mladém kolektivu, možnost prof.růstu, 85,–-95,–Kč/hod.
První kontakt: telefonicky od 8–15 hod. poslat email , e-mail: poslat email nebo osobně v kanceláři ve Valašském Meziříčí, ul. 40. pluku 1351.
ov 27.9..

Podobné nabídky práce

VEDOUCÍ KONSTRUKCE, ref.č. H - 260
Pro našeho klienta, dceřinou firmu zahraniční společnost, hledáme vhodného uchazeče na pozici: VEDOUCÍ KONSTRUKCE NÁPLŇ PRÁCE: - Vedení projektového a konstrukčního týmu - Konstrukce strojírenských dílů - Odpovědnost za kvalit ...
APROFES,s.r.o. Zlínský kraj Plný úvazek
aktivní
MISTR V AUTOMOTIVE (27.000 - 37.000,- Kč)
Pracujete jako mistr či vedoucí úseku výroby ve směnném provoze a nezaleknete se i vedení většího kolektivu čítajícího nad 40 operátorů? Pokud máte navíc praxi v oblasti automotive či je pro Vás tato oblast z hlediska neustá ...
Advantage Consulting, s.r.o. Zlínský kraj Plný úvazek
aktivní
Referent/ka technického oddělení
REFERENT/KA TECHNICKÉHO ODDĚLENÍ Požadujeme: technické vzdělání Náplň práce: - tvorba návodů k obsluze pro námi vyráběná zařízení, textová i grafická část - tvorba propagačních letáků k našim výrobkům - příležitostné kreslení stro ...
STROZA s.r.o. Bezručova 663, Rožnov pod Radhoštěm Plný úvazek