Volné pracovní místo  Technici prodeních automatů

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 32 000 Kč / měsíc

Kontakt: e-mail: použijte odpovědní formulář tel.: použijte odpovědní formulář -15:30 hod.,

Nástup možný ihned
Požadavky: elektrotechnické nebo strojírenské vzdělání s IT zkušenostmi, ŘP "B" s praxí, výborná uživatelská znalost PC, komunikativní znalost AJ, samostatnost, manuální zručnost, časová flexibilita vyhláška 50 výhodou
Náplň práce: přípravy, opravy a instalace nápojových a svačinových automatů (manuální i prostřednictvím PC), spolupráce na vývoji, implementace platebních systémů, správa telemetrických webových služeb.
po zapracování možný finanční postup, odpovědnost za svěřený úsek

Zaměstnanecké výhody: Stravenky teplé a studené nápoje na pracovišti zdarma, sick days, výborný pracovní kolektiv, telefon, služební auto, pracovní doba 7 - 15:30, volné víkendy,

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.1.2024