Zařazeno v oborech:
Stavebnictví a reality
Pozice:
Technik ve stavebnictví
Lokalita:
Karviná
Zveřejnil:
Úřad práce Karviná
Může se Vám hodit:
Technik ve stavebnictví Karviná

Volné pracovní místo Technici realizace staveb

18.8.2016
GASCONTROL, společnost s r.o.
Místo pracoviště
Nový Svět 1407/59, Prostřední Suchá, 735 64, Havířov
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Jsme renomovaná havířovská společnost s ryze českým kapitálem, výrobce a dodavatel zařízení pro plynárenský průmyslu a energetiku.
Pracovní náplň – práce v technickém oboru:

  • odborné vedení technologických staveb – regulačních stanic plynu, CNG stanic, plynovodů a jiných produktovodů, po zapracování projektové řízení staveb.

Požadujeme: min. SŠ vzdělání technického směru, praxe výhodou, dobrou orientaci ve výkresové dokumentaci, kreativitu a technické myšlení, komunikační a organizační dovednosti, zodpovědnost, samostatnost, flexibilitu a preciznost, min. základní znalost AJ, znalost práce na PC, ŘP sk. B.
Nabízíme: po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou, odpovídající mzdové ohodnocení, stabilní zázemí perspektivní společnosti, příležitost pro rozvoj a kariérový růst, podporu vzdělání, možnost využití rekreačních zařízení v Krkonoších a Komorní Lhotce a další firemní benefity.

Nástup možný ihned.

V případě vašeho zájmu zasílejte své strukturované životopisy s průvodním dopisem na níže uvedenou adresu: GASCONTROL, společnost s r.o., Nový Svět 1407/59a, 735 64 Havířov-Prostřední Suchá nebo na elektronickou adresu:  poslat email

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina – pasivní