Volné pracovní místo  Technici robotických technologií

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–30 000 Kč / měsíc

Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání technické (elektro/strojní/automatizace/robotizace), zodpovědnost, spolehlivost a aktivní přístup, praxe v průmyslovém podniku výhodou
Náplň práce: obsluha a údržba výrobních technologií a robotických pracovišť, spolupráce s ostatními odbornými útvary
Nabízíme: nástup ihned na hlavní pracovní poměr s místem pracoviště ve výrobním areálu společnosti ve Slušovicích.
Výhody: finanční bonusy dle výsledků hospodaření společnosti (13. a 14. plat), možnost využívání pružné pracovní doby, kurzy anglického/německého jazyka na pracovišti, velmi atraktivní a činorodou práci, práci v mladém a dynamickém týmu, práci na zajímavých vývojových projektech, odborné vzdělávání, možnost profesního růstu, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na důchodové pojištění.

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 13.2.2017