Volné pracovní místo  technická příprava výroby - TPV

Firma UNAR s.r.o.
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

pracoviště Slavkov pod Hostýnem
  • Náplň práce: Administrativní zpracování nových obchodních případů (výroba zdravotních matrací a lamelových roštů), Evidence a plánování výrobních zakázek, Komunikace s dodavateli, Kalkulace, normování výroby, Konstrukce vyráběných dílců v PC
  • Požadavky: Praxe v TPV výrobní organizace ideálně nábytkářský obor, Dobrá znalost práce s PC, MS Office, včetně práce s Exellem, Znalost německého nebo anglického jazyka (výhodou základy druhého jazyka), Schopnost komunikace po telefonu, Samostatnost, flexibilita, trpělivost, Komunikační schopnosti, Schopnost práce ve stresu, schopnost logického uvažování
  • Nabízíme: nástupní hrubá mzda 30.000 Kč, po zapracování 40.000 Kč, nástup možný ihned
  • Písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář
Do předmětu e-mailu uveďte název pozice o kterou se ucházíte.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 2.5.2024

Máte zájem o nabídku technická příprava výroby - TPV?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Lubomír Unar z UNAR s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku technická příprava výroby - TPV

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.