Volné pracovní místo  TECHNICKO HOSPODÁŘSKÝ REFERENT

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 18 000–20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

A16 4/5/2017
Společnost BAJS Partners LTD. - hledá pro našeho významného klienta "technicko-hospodářského referenta".
Náplň práce:
Metodicky řídí plnění úkolů v oblasti IMS
Přezkoumává a udržuje interní dokumentaci z hlediska IMS, ISO, EMS
Vypracovává programy interních auditů
Vedení a spravování agendy NBÚ (národní bezpečnostní úřad)
Vyřizování reklamací
Kompletní evidence školení pro jednotlivé pracovní pozice (osvědčení, průkazy, revize) atd.
Vedení evidence odpadového hospodářství
Plánování BOZP kontrol na stavbách
Kontrola zajišťování dokladů v rámci ISO, BOZP a EMS na jednotlivých stavbách
Vedení inventarizace a evidence DHIM a HIM a OPP
Správa a administrace jízdních příkazů (knihy jízd a následné doklady)
Správa a aktualizace webových stránek společnosti
Požadavky:
" SŠ nebo VŠ vzdělání (stavební obor výhodou)
" Odborné praxe a stáže v oblasti staveb výhodou (doložit) - pro absolventy
" Praxe v uvedené oblasti výhodou
" Znalost systému integrovaného managementu
" Orientace v normách ISO
" Základní právní znalosti smluvních vztahů
" Znalost systému reklamačních řízení
" Zájem a snaha získávat další kvalifikace v souvisejících oblastech
" znalost práce na PC - Word, Excel, Outlook
" znalost ekonomického systému Pohoda
" řidičský průkaz sk. B
" iniciativa, samostatnost, flexibilita, schopnost učit se, dobré vystupování, bezúhonnost
Místo výkonu práce: Frýdek - Místek
Mzda: 18 000 - 20 000 Kč
První kolo výběrového řízení bude formou zaslání životopisů uchazečů na email: použijte odpovědní formulář
Kontaktní osoba : Gabriela Chalupová
Do předmětu emailu uvádějte, prosím "technicko-hospodářský referent"
Zaměstnanecké výhody - nadační příspěvky

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.1.2017