Volné pracovní místo  Technicko - obchodní specialista (rozpočtář drobných vodních staveb)

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 40 000–60 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • Příprava zakázek ČOV, jímky, septiky, vsaky
  • Komunikace se zákazníky po telefonu a e-mailu
  • Plánování realizací
Požadujeme:
  • Technické a obchodní myšlení
  • SŠ/VŠ vzdělání (stavební zaměření)
  • Nadšení pro páci a pozitivní přístup
  • Dobré komunikační vlastnosti
  • Pečlivost a zodpovědnost
Zkušenosti v oboru likvidace odpadních vod výhodou
Zaměstnanecké výhody - kompletní zaškolení, neustálé vzdělávání, osobní rozvoj a zvyšování obchodních, organizačních a technických dovedností.
První kontakt možný e-mailem či telefonicky.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 16.5.2024

Máte zájem o nabídku Technicko - obchodní specialista (rozpočtář drobných vodních staveb)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jana Lejsková z Profivoda s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Technicko - obchodní specialista (rozpočtář drobných vodních staveb)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.