Volné pracovní místo  Technický/á pracovník/pracovnice ve výrobě

Lokalita 296, Rybitví
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň
  • obsluha chemických aparatur a strojů
  • výroba chemických specialit a farmaceutických meziproduktů
  • řízení výrobních systémů
  • spolupráce při údržbě zařízení
Požadujeme
  • SOU/SŠ vzdělání - v chemickém oboru výhodou
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
  • manuální zručnost
  • chuť pracovat
  • dobrý zdravotní stav
  • praxe v oboru výhodou
Zaměstnanecké výhody:
  • Jistota stabilního zaměstnání v prosperující firmě
  • České zázemí bez agenturních zaměstnanců
  • Příspěvek na firemní benefity až 40.000Kč/ ročně (Cafeterie, MultiSport a další)
  • Mimořádné odměny
  • Odměna za doporučení nového zaměstnance 10.000Kč
  • Zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké
  • Zvýhodněné rekondiční a zážitkové pobyty
  • Možnost dalšího vzdělávání (např. kurzy anglického jazyka, odborného vzdělávání a další)
První kontakt e-mailem telefonicky (pracovní dny, 06:00 - 15:00) nebo osobně (každou středu v 08:00 - hlavní vrátnice Semtín).

Benefity

  • Podnikové stravování - teplé obědy za 19 Kč (v ceně: hlavní jídlo, polěvka, dezert/salát)
  • Dovolená navíc - 5 týdnů dovolené

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.11.2022

Máte zájem o nabídku Technický/á pracovník/pracovnice ve výrobě?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Mgr. Markéta Kohútová z Výzkumný ústav organických syntéz a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Technický/á pracovník/pracovnice ve výrobě

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.