Volné pracovní místo Technický koordinátor/ka

15.10.2016
MORKUS Morava s.r.o.
Místo pracoviště
109, Hranice VII-Slavíč, 753 61, Hranice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Nástup možný IHNED. Pracovní pozice je vhodná i pro absolventy škol.

Náplň práce:
technické a obchodní zabezpečení staveb; koordinace a technická podpora staveb; zpracovávám odborných technických posudků; spolupráce s dodavateli, zákazníky, jinými odděleními v rámci společnosti;pří­prava a konzultace termínů, plánů a rozpočtů se zákazníkem; kontrola dodržování termínů; zodpovědnost za dodržování rozpočtu projektu; pravidelný reporting vedení; vedení příslušné dokumentace; průběžná kontrola a návrhy opatření pro dodržování; plánů a rozpočtů; spolupráce při optimalizaci stavebních procesů;shromaž­ďování dat, analýzy, reporty z průběhu staveb

Požadujeme:
VŠ/SŠ technického zaměření; ochotu učit se novým věcem; praxe na obdobné pozici výhodou; osobní zaujetí pro práci; organizační, komunikační dovednosti; schopnost rychlého a správného úsudku; autorita, důslednost; vysoké pracovní nasazení, morální kredit, loajalita, důvěryhodnost; znalost práce s MS Office; ŘP skupiny B; znalost práce s technickou dokumentací; ochota cestovat a nocovat mimo domov; znalost systému Helios výhodou

Nabízíme:
odměňování závislé na osobních výkonech; vzdělávací kurzy, školení; moderní pracovní prostředí; firemní automobil i k soukromým účelům; telefon, notebook

Zájemci se mohou hlásit:

Místo výkonu práce: MORKUS Morava s.r.o., Hranice VII-Slavíč č.p. 109, 753 61 Hranice 4