Volné pracovní místo  technický manager

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–50 000 Kč / měsíc

Popis pracovní pozice: komplexní zodpovědnost za chod podniku v oblasti technického zajištění výroby, výrobních zařízení, budov, kvality a bezpečnosti práce.
Detail pracovní pozice: komplexní zodpovědnost za chod výrobních zařízení podniku, technická podpora výroby, optimalizace výrobních procesů, tvorba výrobních postupů, dokumentace, zajištění ND, technického vybavení, revizí, servisů výrobních zařízení, návrh, vývoj a instalace výrobních zařízení podniku, řízení kvality, analýza reklamací, úkolování a řízení technika údržby, správa budov, zajištění revizí a údržeb, bezpečnost práce.
Požadavky na kandidáta: VŠ technického směru; znalost technologických postupů ve strojírenství, obecné strojírenství; praxe na podobné pozici, nejlépe u nadnárodní společnosti; AJ komunikativně (samostatná komunikace); základní znalost IT problematiky, práce s PC (Office) na pokročilé úrovni.
Profil kandidáta: dynamická flexibilní osobnost s otevřeným pozitivním myšlením; kladný vztah ke strojům a kovovýrobě; orientace na výsledek; pečlivost a zodpovědnost.
Nabízíme: hlavní pracovní poměr, pružnou pracovní dobu, mzdu 40.000 - 50.000 Kč dle kvalifikace, stravenky, mobilní telefon i pro soukromé účely, možnost karierního růstu
Svůj životopis s průvodním dopisem zašlete na email: použijte odpovědní formulář

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 26.1.2017