Volné pracovní místo  Technický manažer pro okna a dveře

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 35 000 Kč / měsíc

místo výkonu práce:Křenova č.p. 438/3, Veleslavín, 162 00 Praha 616
kontakt: Kmošek Petr Mgr., tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář
Společnost Domestik s.r.o. je významná pražská stavební a developerská společnost, zabývající se poskytováním komplexních služeb a projektů v oblasti - stavebnictví a developmentu, která působí převážně na českém trhu. Služby, které poskytujeme, stojí zejména na kvalitě našich lidí, které si pečlivě vybíráme. Staňte se i vy součástí našeho týmu – aktuálně obsazujeme pozici:

Technický manažer pro okna a dveře

Pracovní náplň:
  • technické poradenství a účast na obchodních jednáních při řešení oblasti špaletových oken, eurooken a dřevo hliníkových oken
  • realizace výběrových řízení/ tendrů a kompletní vyhodnocení
  • spolupráce s odbornými techniky při zaměřování do výroby

Požadujeme:
  • prokazatelné zkušenosti s prodejem a technickém poradenstvím v oblasti oken
  • předchozí obdobná praxe na pozici podmínkou
  • znalost práce na MS Office
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
  • zázemí stabilní společnosti na trhu
  • zajímavou různorodou práci
  • práci v přátelském kolektivu
  • férový přístup
  • motivující finanční ohodnocení
  • služební vůz, telefon, PC atd...

Vaše životopisy zasílejte na použijte odpovědní formulář děkujeme.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.9.2016