Volné pracovní místo technický pracovník závodu

17.9.2016
MADETA a. s.
Průmyslová 575, Planá nad Lužnicí, 391 02, Planá nad Lužnicí
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Požadavky : SŠ technického směru, zkušenosti na obdobné pozici vítány, ale nejsou podmínkou, AJ nebo NJ výhodou, ale nejsou podmínkou, Práce na PC – Office, dobré komunikační a organizační schopnosti, zodpovědnost, loajalita, časová flexibilita, řidičský průkaz skupiny B
Náplň práce: evidence a správa odpadového hospodářství, zajišťování oprav, spolupráce se servisními firmami, správa budov a areálu závodu, plánování revizí zařízení a VZV, zpracování a aktualizace havarijních plánů, správa služebních vozidel
Práce na hlavní pracovní poměr, zázemí stabilní společnosti s více než 110letou tradicí, 5 týdnů dovolené, odpovídající mzdové ohodnocení, další zaměstnanecké výhody. kontakt tel. nebo e-mailem

Podobné nabídky práce

Trainee - praktikant v automobilovém průmyslu
Pro nově vznikající společnost v Plané nad Lužnicí hledáme zaměstnance. - Absolvovali jste vysokou školu a zatím nevíte, v kterém oboru byste chtěli odstartovat svoji kariéru? Baví Vás spousta věcí a nejste si jisti, kde profesně ...
Yanfeng Czechia Automotive Interior Systems s.r.o. Chýnovská 535, Planá nad Lužnicí Plný úvazek
týden