Volné pracovní místo  TECHNICKÝ PRACOVNÍK

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 1 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

C04
Středisko sociálních služeb města Frýdlant nad Ostravicí vypisuje výběrové řízení na pozici:
TECHNICKÝ PRACOVNÍK
Rámcová náplň práce:
" koordinace technické provozuschopnosti, způsobilosti, oprav, údržby a řádného technického stavu provozních zařízení, budov a techniky,
" provádění oprav a údržby provozních zařízení, budov a techniky,
" vedení úseku údržby,
" koordinace úseku BOZP a PO,
" administrativní práce v rámci daného úseku.
Požadavky:
" min. střední odborné vzdělání s výučním listem,
" řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič, řidičský průkaz sk. T vítán,
" technická a manuální zdatnost,
" zkušenosti z provozu údržby,
" znalost a orientace v problematice BOZP a PO,
" odborná způsobilost v elektrotechnice vítána,
" schopnost orientace v technické dokumentaci a právních normách,
" bezúhonnost a spolehlivost,
" schopnost vést tým, komunikační a organizační schopnosti, samostatnost,
" dobrý zdravotní stav.
Nabízíme:
" hlavní pracovní poměr - doba určitá, možnost prodloužení na dobu neurčitou,
" platové rozpětí dle započitatelné doby praxe, včetně příplatku Zákoníku práce a osobního ohodnocení,
" možnost seberealizace,
" 5 týdnů dovolené,
" příspěvek na penzijní připojištění.
Jedná se o práci v jednosměnném provozu s pracovní dobou od 06:00-14:30 hod.
Předpokládaný nástup: dohodou
Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem, ověřenou kopií dokladu o vzdělání, výpis z evidence Rejstříku trestů ne starším než 3 měsíce zasílejte na adresu Střediska sociálních služeb města Frýdlant nad Ostravicí nebo e-mailem na použijte odpovědní formulář do 20. 10. 2016.
Vybraní uchazeči budou pozvání k osobnímu pohovoru.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 6.10.2016