Volné pracovní místo TECHNICKÝ PRACOVNÍK

7.10.2016
Středisko sociálních služeb města Frýdlant nad Ostravicí
Padlých hrdinů 312, Frýdlant, 739 11, Frýdlant nad Ostravicí
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

C poslat email Středisko sociálních služeb města Frýdlant nad Ostravicí vypisuje výběrové řízení na pozici:
TECHNICKÝ PRACOVNÍK
Rámcová náplň práce:
" koordinace technické provozuschopnosti, způsobilosti, oprav, údržby a řádného technického stavu provozních zařízení, budov a techniky,
" provádění oprav a údržby provozních zařízení, budov a techniky,
" vedení úseku údržby,
" koordinace úseku BOZP a PO,
" administrativní práce v rámci daného úseku.
Požadavky:
" min. střední odborné vzdělání s výučním listem,
" řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič, řidičský průkaz sk. T vítán,
" technická a manuální zdatnost,
" zkušenosti z provozu údržby,
" znalost a orientace v problematice BOZP a PO,
" odborná způsobilost v elektrotechnice vítána,
" schopnost orientace v technické dokumentaci a právních normách,
" bezúhonnost a spolehlivost,
" schopnost vést tým, komunikační a organizační schopnosti, samostatnost,
" dobrý zdravotní stav.
Nabízíme:
" hlavní pracovní poměr – doba určitá, možnost prodloužení na dobu neurčitou,
" platové rozpětí dle započitatelné doby praxe, včetně příplatku Zákoníku práce a osobního ohodnocení,
" možnost seberealizace,
" 5 týdnů dovolené,
" příspěvek na penzijní připojištění.
Jedná se o práci v jednosměnném provozu s pracovní dobou od 06:00–14:30 hod.
Předpokládaný nástup: dohodou
Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem, ověřenou kopií dokladu o vzdělání, výpis z evidence Rejstříku trestů ne starším než 3 měsíce zasílejte na adresu Střediska sociálních služeb města Frýdlant nad Ostravicí nebo e-mailem na poslat email do 20. 10. 2016.
Vybraní uchazeči budou pozvání k osobnímu pohovoru.