Volné pracovní místo  Technický referent/ka

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 18 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Firma STÍN KOVO s.r.o. vypisuje výběrové řízení na pozici:
TECHNICKÝ REFERENT/KA
Požadujeme: - SŠ vzdělání (technický nebo stavební směr)
  • ŘP sk. B
  • zájem o danou problematiku
  • kreativní myšlení a samostatnost
  • časová flexibilita a dobré komunikační schopnosti
Popis pozice:- technická podpora obchodu a výroby v oblasti stínící techniky
  • tvorba technické dokumentace do firemních katalogů
  • tvorba 2D technických výkresů
  • spolupráce při řešení reklamací našich produktů
Nabízíme:- důkladné zaškolení do dané problematiky
  • práce na ranní směnu
  • vhodné i pro absolventy
  • odpovídající platové ohodnocení
V případě zájmu zasílejte své životopisy buď na uvedenou adresu nebo na e-mail použijte odpovědní formulář pod heslem: Technický referent/ka
ov. 10.3.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 10.3.2017 do 31.3.2018