Volné pracovní místo Technický specialista/specialistka - chemická legislativa, REACH

23.6.2016
Synthesia, a.s.
Místo pracoviště
103, Semtín, 530 02, Pardubice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vysokoškolské / univerzitní
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce Semtín – Pardubice.
Pracovní náplň
" týmová práce v referátu, který se zabývá problematikou chemické legislativy
" REACH
" proces registrace, příprava příslušných podkladů, zadávání a vyjednávání analýz daného portfolia
" CLP
" zpracovávání dokumentů, klasifikace portfolia
" legislativa svěřeného portfolia
" podpora obchodu, zpracovávání dokumentů, práce se zákaznickými dotazníky, spolupráce s výrobou a technickým úsekem
Požadujeme
" VŠ – chemie se zaměřením na tox. a klinickou analýzu
" znalost problematiky chemické legislativy, vlastnosti látek/produktů (znalost portfolia pigmentů a barviv výhodou)
" výhodou praxe v oboru, není však podmínkou
" analytické myšlení, systematičnost, samostatnost, zodpovědnost, práce v týmu
" aktivní znalost AJ, znalost dalšího jazyka výhodou
" běžná práce s PC, MS Office, práce s databázemi
" řidičský průkaz : oprávnění ´B´ výhodou, není podmínkou
Zaměstnanecké výhody:
" pestrou pracovní činnost
" mzdové ohodnocení dle pracovního zařazení
" zázemí stabilního koncernu AGROFERT, a. s.
" zaškolení na pracovišti
" dodatková dovolená, zvýhodněné závodní stravování v areálu společnosti, pitný režim
" atraktivní balíček zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na penzijní připojištění, Unišek, nabídka zvýhodněných lázeňských pobytů a služeb, zvýhodněné volání)
" pracovnělékařská péče
" široké vzdělávací příležitosti
První kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně.