Volné pracovní místo  Technický/á ředitel/ka

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 55 000–80 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce Přelouč.
Zaměstnání na dobu určitou se možností prodloužení.
Náplň práce
o zodpovědnost za hospodárné a efektivní fungování celé divize;
o strategické plánování, forecasting;
o vedení, motivace a rozvoj týmu přímých/nepřímých podřízených;
o analýzy, zefektivňování a implementace procesů v divizi;
o modernizace nástrojů a technologických postupů vedoucích ke zvýšení efektivity realizace;
o sledování trendů v oborech společnosti;
o reprezentování organizace na odborných konferencích a tvorba odborných příspěvků;
o aktivní řešení případných problémů na zakázkách;
o udržování vztahů a komunikace s obchodními partnery v rámci realizace zakázek;
o garant za aktualizaci stávajících a zavedení nových produktů společnosti;
o aktivní spolupráce při tvorbě kontraktů;
o vyjednávání technických podmínek zakázek s obchodními partnery;
o reporting, controlling, tvorba statistik
Požadujeme
o SŠ/VŠ vzdělání v oboru;
o znalost v oboru průmyslová automatizace;
o zkušenosti s vedením a řízením přímých podřízených alespoň 3 roky;
o manažerské dovednosti (motivace, rozvoj podřízených, vedení porad, delegování,..);
o strategické myšlení a řešení problémů;
o schopnost efektivního plánování a organizace práce, prezentační dovednosti, ochota přinášet inovace;
o loajalitu, samostatnost, zodpovědnost, aktivní přístup práce, týmovou spolupráci;
o AJ na komunikativní úrovni;
o ŘP skupiny B.

Zaměstnanecké výhody:
o seberealizaci v tradiční české společnosti;
o práce v týmu lidí, které jejich práce baví;
o osobní rozvoj, možnost vlastní seberealizace a dalšího vzdělávání;
o mobilní telefon, notebook a osobní automobil k osobnímu užívání;
o příspěvek na stravování;
o placené volno v období mezi vánočními a novoročními svátky.

První kontakt telefonicky (v pracovní době 8:00 - 16:00) nebo e-mailem.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.1.2017 do 31.12.2017