Zařazeno v oborech:
Výroba a průmysl
Pozice:
Konstruktér ve výrobě
Lokalita:
Přerov
Zveřejnil:
Úřad práce Přerov
Může se Vám hodit:
Konstruktér ve výrobě Přerov

Volné pracovní místo Technik 3D měření

28.11.2016
Ing. Petr Gross s.r.o.
Místo pracoviště
96, Milotice nad Bečvou, 753 67, Milotice nad Bečvou
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Pružná pracovní doba

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:

  • měření plastových dílů na 3D souřadnicovém přístroji WENZEL
  • měření plastových díků na 3D optickém skeneru ATOS
  • kalibrace a ověřování měřidel měřících přípravků
  • spolupráce s oddělením kvality na vývoji kontrolních procesů měřících přípravků dle požadavků zákazníka
  • inovace a zlepšování efektivity kontrolních procesů ve výrobě

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ technického směru (vhodné i pro absolventy)
  • loajální a aktivní přístup k práci
  • orientace ve výkresové dokumentaci, 3D modelech
  • znalosti z oboru měření a metrologie
  • znalost nástrojů SPC, MSA, R&R výhodou
  • pokročilá uživatelská znalost MS Office

Nabízíme:

  • pružnou pracovní dobu, pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • práci v prosperující společnosti
  • zaškolení v oblasti 3D měření a skenování a podpora dalšího růstu a kvalifikace
  • možnost seberealizace, zásadní podíl na růstu společnosti vlivem na kvalitu výrobků a vztahy se zákazníky
  • zajímavé platové ohodnocení a benefity
  • firemní výuku anglického jazyka