Volné pracovní místo  technik/čka BOZP a PO

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 37 000–43 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

z: 18.1.2024, a:19.3.2024

Místo vhodné i pro osoby zdravotně nezvýhodněné, možná práce i na zkrácený úvazek.

Pracovní náplň:
  • Podílí se na přípravě strategie společnosti v oblasti bezpečnosti a hygieny práce (BHP) a PO
  • Vede, řídí a rozvíjí systém bezpečnosti a hygieny práce
  • Spolupracuje v projektových týmech v rámci bezpečnosti a hygieny práce
  • Stanovuje plány a úkoly pro oblast BHP celé firmy
  • Zpracovává reporty a podklady pro vedení firmy
  • Vede administrativu spojenou s BHP

Požadujeme:
  • minimálně SŠ s maturitou případně VŠ vzdělání technického směru, bezpečnostní inženýrství je výhodou
  • Alespoň 2 letou praxi v oblasti BHP
  • Znalost problematiky výrobní společnosti zejména v oblasti slévárenství a kovárenství je
výhodou
  • Přesnost s důrazem na funkčnost i detail
  • Osoba odborně způsobilá v oblasti prevence rizik-technik BOZP a PO, ŘP sk. B

Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, penzijní připojištění,závodní stravování,prodloužení smlouvy na dobu neurčitou.

Kontaktní osoba: Mgr. Drozd Ladislav, telefonicky kontakt od PO do ČT od 8:00 do 14:00 hod. na te. čísle použijte odpovědní formulář , e-mailem: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 19.3.2024 do 31.1.2025

Máte zájem o nabídku technik/čka BOZP a PO?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Mgr. Ladislav Drozd, manažer personalistiky z TATRA METALURGIE a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku technik/čka BOZP a PO

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.