Volné pracovní místo  TECHNIK ELEKTRO

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 40 000–45 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • Technické práce spojené s výstavbou nových technologických jednotek (čistírny vody, jednotky pro in-situ sanaci, plovoucí systémy, kontejnerové nebo skid mounted systémy, montáž vybavení včetně upevňování)
  • Spolupráce na pravidelných terénních pracích prováděných společností v České republice i v zahraničí (například testy čerpadel čistíren odpadních vod, provoz a monitorování testů in-situ, sanace v terénu, chemická rehabilitace studní, instalace, provoz a údržba ultrazvukového ovládání řas a biofilmů)
  • Montáž vybavení a jeho přeprava na místo realizace výkonu práce a zpět
  • Technická kontrola, servis, seřízení a údržba strojů a zařízení
-Další ad-hoc úkoly spojené s projekty Photon Water
Požadujeme:
  • Řidičský průkaz B/C
  • Základní počítačové dovednosti (MS Office)
  • Vyhláška 50 / Nařízení vlády 194/2022
  • Ochotu učit se nové věci (čerpadla, elektrické pohony, automatizace, sondy)
  • Dovednost číst technickou dokumentaci
  • Manuální zručnost, spolehlivost, dobrou komunikační dovednost
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - základní dovednosti PC
  • Činnosti dle NV 194/2022 Sb. (vyhl. 50/78 Sb.)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.1.2024