Volné pracovní místo  Technik elektro

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Budovatelů 323, Třemošnice
Náplň práce: tvorba a správa dokumentace el. zařízení dle zadaných parametrů, oživování výrobků pro zkoušky a práce se zkušebními stavy
Požadujeme: SŠ/VŠ elektrotechnického směru, čtení elektro – schémat, znalost zapojení rozvaděčů, práce s PC. Vyhláška 50/78 Sb. a znalost AJ, RJ - výhodou.
Nabízíme:perspektivní a stabilní zaměstnání, možnost profesního a kariérového růstu,
možnost dalšího vzdělávání ( jazykové kurzy, kurzy práce na PC a další odborné vzdělávání),
práci v otevřeném a přátelském pracovním prostředí, odpovídající finanční ohodnocení a
ostatní zaměstnanecké výhody garantované v kolektivní smlouvě.
První kontakt učiňte pomocí výše uvedeného telefonního čísla, e-mailovou adresou či přímo osobně na provozovně.

Benefity

  • Ubytování - možnost pronájmu bytu
  • Podnikové stravování - restauračním způsobem
  • Dovolená navíc - 5 týdnů dovolené

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2017