Volné pracovní místo  Technik kvality- montáž

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

z.: 6.9.2016.
místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu

TATRA TRUCKS a.s., výrobce těžkých nákladních off-road automobilů a speciálních vozidel TATRA, hledá do svého týmu vhodného uchazeče na tuto pozici.
Technik kvality - montáž ***
Pracovní náplň:
  • provádění měření, vyhodnocování měření, kontrolní činnost
  • řešení neshodných výrobků – evidence, analýza příčin, opatření
  • provádění auditů se zaměřením na kvalitu
  • vzorkování, zpracování dat, vedení dokumentace
  • spolupráce s ostatními odděleními, reporting
Požadujeme:
  • min. SŠ vzdělání (nejlépe v oboru automechanik)
  • řidičský průkaz sk. C výhodou
  • praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • znalosti systému řízení kvality ISO 9001
  • znalosti nástrojů kvality, měřících metod, MS Office
  • aktivní přístup, zodpovědnost, samostatnost
Nabízíme:
  • možnost seberealizace a rozvoje
  • oběd za 26 Kč, 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost dalšího vzdělávání, firemní školení
  • práci v přátelském kolektivu ve výrobní společnosti s dlouholetou tradicí
Kontakt:
TATRA TRUCKS a.s., Areál Tatry 1450/1, 742 21 Kopřivnice
Mgr. Denisa Možíšová, e-mail: použijte odpovědní formulář tel.: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.10.2016