Volné pracovní místo  technik kvality

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
" Kontrola vstupních komponentů dle výkresové dokumentace
" Provádění mezioperační a výstupní kontroly
" Tvorba kontrolních protokolů ve spolupráci s manažer kvality a s technologií
" Obsluha 3D měřícího zařízení
" Tvorba 3D měřících protokolů, tvorba měřících programů
" Identifikace a řešení problémů kvality v procesu výroby
" Spolupráce na nápravných a preventivních opatření
" Zlepšování procesů kvality
" Řešení interních / zákaznických reklamací
" Dohled nad dodržováním systému ISO 9001, 14001, 50001, 28000, FSC
Požadavky na uchazeče:
" Praxe na obdobné pozici alespoň rok
" Orientace ve výkresové dokumentaci podmínkou
" Praxe na 3D zřízení podmínkou
" Základní znalost 8D, FMEA, kontrolní plán
" Zkušenost s metrologií velkou výhodou
" Schopnost používání různých měřidel
" Vzdělání technického zaměření výhodou
" Samostatnost, Dobrá organizace práce
" Logické myšlení
" Ochota dále se rozvíjet
Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • 25 dnů dovolené
  • Prémie a odměny
  • Vzdělávání v oboru
  • Příspěvek na obědy
Pružná pracovní doba, 25 dnů dovolené, prémie a odměny, vzdělávání v oboru, příspěvek na obědy. Kontakt na tel, na mail.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2024

Máte zájem o nabídku technik kvality?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Bc. Inka Pekárková z UNIKOV Steel spol. s r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku technik kvality

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.