Volné pracovní místo TECHNIK NA ZAKÁZCE - SLABOPROUD

19.8.2016
LUMEN a.s.
Nemanická 440/14, České Budějovice 3, 370 10, České Budějovice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

Požadavky: ÚSO/SŠ elektro vzdělání – podmínkou, praxi na obdobné pozici min. 3 roky, vyhláška § 50 (instalace do 1kV), velkou výhodou je znalost systémů: EPS, evakuační rozhlas, EZS, strukturovaná kabeláž, CCTV, aj.,ŘP sk. B – aktivní řidič, ochota cestovat po celé ČR, časová flexibilita, samostatnost, spolehlivost

Náplň práce: účast na přípravě stavebních zakázek spolu s ostatními členy týmu, spolupráce při řízení pracovních skupin interních i externích pracovníků, při jejich činnosti, zadává, kontroluje a přebírá jednotlivé dílčí montáže a dodávky, ve spolupráci s nadřízeným zaměstnancem řídí subdodávky, dodávky materiálu a sklad na stavbě, účastní se kontrolních dnů zakázky, koordinuje dodávky prací s vyšším dodavatelem stavby a ostatními řemesly, vyřízení reklamací na stavbách, příjem požadavků na změny oproti průvodní projektové dokumentaci (PPD), zápis do stavebního deníku a předložení jich nadřízenému zaměstnanci společně s návrhy řešení a podklady pro vypracování cenových nabídek, záznam odsouhlasených změn do PPD pro následné zpracování projektu skutečného provedení, odpovědnost za zajištění včasného a plynulého chodu vyřizování požadavků zákazníků a za včasné řešení technických problémů na zakázce, odpovědnost za předání aktuálního harmonogramu prováděných výkonů elektromontážních prací na zakázce, vedení předepsané dokumentace na stavbě, předně stavební deník, evidenci materiálu, docházky, dokumentaci o školení BOZP a PO, dále příslušnou provozní a technickou dokumentaci při dodržování norem ČSN ISO 9001:2001.

Nabízíme: zajímavou práci v silné a stabilní společnosti, odpovídající platové ohodnocení závislé na výsledcích práce, samostatnou a různorodou práci, možnost odborného růstu
Místo výkonu: Česká Republika – dle sjednaných zakázek společnosti
Nástup: Ihned
Mzdové podmínky: minimální základní mzda: 27 000,–Kč (i výše – dle zkušeností) + odměny vázané na výkon zaměstnance
V případě zájmu o účast ve výběrovém řízení na tuto zajímavou pozici, zašlete prosím písemnou přihlášku s Vaším životopisem na personální oddělení společnosti, na adresu: poslat email
K úspěšnému vykonávání této pracovní pozice musí být kandidát schopen splnit všechny z výše vyjmenovaných zodpovědností. Požadavky vyjmenované níže reprezentují znalosti, dovednosti a schopnosti nezbytné pro vybraného kandidáta.