Volné pracovní místo  TECHNIK - ODBORNÝ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 15 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

A použijte odpovědní formulář /10/2016
POPIS POZICE
  • prodej a poradenství zahradní techniky STIHL, grilů WEBER a strojů KÄRCHER;
  • komunikace s dodavateli, objednávání zboží, vyřizování reklamací;
  • přijímání oprav do servisu;
  • podle potřeby drobné servisní zásahy, příprava pro servis, opravy, objednávání náhradních dílů a jejich přiřazování k zakázkám;
  • odbavování objednávek e-shopu.
POŽADUJEME
  • SŠ vzdělání;
  • praxe v oboru a dřívější zkušenosti se servisem elektrických a motorových strojů a přístrojů velkou výhodou;
  • manuální zručnost;
  • příjemné vystupování, prozákaznickou orientaci, ochotu učit se a zdokonalovat v oboru, ochotu absolvovat odborná školení, osobní zájem o obor;
  • znalost práce na PC;
  • velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti, vstřícnost;
  • zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, flexibilitu,
  • ŘP sk. B
  • HPP, nástup ihned;
  • 15.000,- Kč hrubého, po zk. době navíc provize z hospodářského výsledku prodejny;
  • výrazné zaměstnanecké slevy na veškerý sortiment nabízený celou naší sítí;
  • další firemní benefity;
  • zajímavá práce s vysoce kvalitním sortimentem pro úspěšnou, ryze českou a neustále rostoucí společnost;
  • podíl na určení a směřování prodejny, spoluúčast na tvorbě a naplňování podnikové vize.

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 11.7.2016