Volné pracovní místo  Technik pro zakázkové strojírenství

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Vhodné pro absolventy!!!!
Požadujeme:
  • SŠ vzdělání technického (strojírenského) zaměření
  • Technické znalosti, orientace ve výkresové dokumentaci
  • Znalost německého nebo anglického jazyka výhodou
  • Znalost tvorby cen ve strojírenské výrobě výhodou
  • Znalost programu AutoCAD/Inventor výhodou
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Vysoké pracovní nasazení, spolehlivost, pečlivost
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Časová flexibilita
Nabízíme:
  • Zajímavou práci ve stabilní a perspektivní společnosti
  • Motivující platové ohodnocení
  • Možnost profesního růstu
  • Možnost cestování
  • Možnost využití cizích jazyků
  • Prostor pro seberealizaci
  • 5 týdnů dovolené a další firemní benefity
Náplň práce:
  • Příprava jednotlivých zakázek k realizaci
  • Zajišťování subdodávek - komunikace se zákazníky
  • Tvorba cenových nabídek
V případě zájmu zasílat životopis na email použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.8.2017