Zařazeno v oborech:
Ostraha a bezpečnost
Pozice:
Technik BOZP
Lokalita:
Opava
Zveřejnil:
Úřad práce Opava
Může se Vám hodit:
Technik BOZP Opava

Volné pracovní místo TECHNIK, TECHNIČKA BOZP

10.11.2016
ARMATURY Group a.s.
Místo pracoviště
Hlučínská 41, Dolní Benešov, 747 22, Dolní Benešov
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Pružná pracovní doba

SŠ/VŠ, osvědčení o odborné způsobilosti k zajišťování úkolů v prevenci rizik v oblasti BOZP, výhodou je vysokoškolské vzdělání, znalosti v oblasti ŘJ dle ISO 9001, 14001 a 18001 OHSAS a také základní znalosti právních norem pro oblast PO a BOZP, organizační a komunikační dovednosti, samostatnost.
Pracovní náplň: zodpovídá za řízení BOZP v jednotlivých divizích a provozovnách společnosti;
plní všechny zákonné požadavky týkající se legislativy BOZP; zodpovídá za databázi zdravotních prohlídek zaměstnanců v souladu s platnou legislativou; kontroluje přidělování OOPP zaměstnancům dle jednotlivých kategorií; zajišťuje periodická školení odborného charakteru s vybranými firmami a externími školiteli; je garantem udržení systému OHSAS ve společnosti.
Mzda 24 000 – 36 000 Kč, pružná prac. doba, pracoviště Dolní Benešov, nástup dle dohody. KO: Mařádek Vladimír Mgr., tel.: poslat email , e-mail:  poslat email