Volné pracovní místo  TECHNIK/TECHNIČKA MONTÁŽE

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 24 000–27 000 Kč / měsíc

životopisy zasílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář Pracovní doba: 6:00-14:30

Náplň práce:
  • samostatná montáž přepravníkových palet v souladu s výkresovou dokumentací
  • občasné vyřizování reklamací u klientů v rámci ČR

Požadujeme:
  • ukončené SŠ vzdělání strojírenského zaměření - min. vyučen
  • znalost čtení výkresové dokumentace - podmínkou
  • manuální zručnost, praktický - praxe s ručním i elektrickým nářadím
  • odpovědný přístup k práci
  • schopný si samostatně organizovat práci
  • schopný přinášet inovace a zlepšovací návrhy
  • ochota podílet se na zkvalitňování práce napříč výrobou

Nabízíme Vám:
  • práci v malém kolektivu, kde se všichni znají a nejsou pouhým osobním číslem
  • pracovní dobu od pondělí do pátku, začínáme v 6 hod a končíme ve 14:30 hod
  • práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti s pravidelnou výplatou
  • služební automobil
  • služební telefon

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2024

Máte zájem o nabídku TECHNIK/TECHNIČKA MONTÁŽE?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
E-mail z Cars Technology s.r.o.

Aktualizováno před 2 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku TECHNIK/TECHNIČKA MONTÁŽE

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.