Volné pracovní místo  Technik, údržbář

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 21 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

místo výkonu práce CT Park, Nová Hospoda u Tachova
nechoďte prosím na uvedenou adresu
osobní kontakt bude domluven po tel. nebo e mailem
Náplň práce:
obsluha a údržba svěřených technických zařízení TZB
komunikaci se zástupci zákazníka na svěřených projektech dle pokynů nadřízeného
příprava a tvorba cenových nabídek malého rozsahu
zajištění realizace revizí a pravidelných činností na vyhrazených zařízeních
vyhodnocení a zajištění nápravných opatření
Požadavky na uchazeče:
SŠ, vyučení s maturitou technického zaměření (elektro)
orientace v dokumentaci vyhrazených technických zařízeních.
vyhl.50 sb. min §6
středně pokročilé uživatelské dovednosti PC - MS office
dobré komunikační schopnosti
řidičský průkaz sk.B
aktivní přístup k práci, časovou flexibilitu, odolnost vůči stresu
zodpovědnost, pečlivost
Nabízíme:
práci v dynamicky rozvíjející se firmě a perspektivním oboru
stravenky
Základní mzda : 21.000,-/měs + bonusy
pracovní doba 8-16.00 hod., Po-Pá

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2016