Volné pracovní místo  Technik - údržbář

Lokalita Praha
Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 15 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: hl. m. Praha
VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA ÚP!!!
Způsob prvního kontaktu: e-mailem: použijte odpovědní formulář
Kontaktní osoba: paní Iva Hochová
Upřesňující informace: HLEDÁME ŠIKOVNÉHO ŘEMESLNÍKA vhodné nad 50 let
Požadavky: min. výuční list, manuální zručnost, PRAXE na obdobné pozici výhodou, platná vhl. 50 § 6 výhodou, uživatelská znalost práce na PC, příjemné vystupování, komunikativní, loajální, organizační schopnosti, zodpovědnost za konanou práci, fyzická zdatnost, bezúhonnost.
Pracovní náplň: zajištění činnosti týkajících se správy bytových domů, zajištění běžných oprav, komunikace s majiteli bytů, objednávky externích služeb, kontrola kvality odvedené práce externistů, pracovní doba po-pá 8,00 - 16,30 hod.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - uživatatelská znalost
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - platná vyhl. 50§6 výhodou

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.1.2017 do 31.10.2017