Volné pracovní místo  technik/čka údržby - elektrikář/ka

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 120 Kč / měsíc

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Náplň práce: údržba strojního zařízení, preventivní prohlídky technologického, strojního zařízení a nářadí, běžná údržba budov a areálu.
Požadujeme - SOU elektro, Vyhl. 50/1978, § 7. Výhodou praxe v oblasti strojní údržby, hydrauliky, pneumatiky, regulační techniky ve výrobní společnosti či servisní firmě.
Firemní benefity: 5 dnů dovolené navíc, stravenky, příspěvek na praní pracovních oděvů, výhodný firemní telef. tarif.
Nástupní mzda od 120 Kč/h.

Požadované dovednosti

  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - řídící činnosti na elektrických zařízeních dle §7 vyhl. 50/78 Sb.

Benefity

  • Jiné výhody - stravenky
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 21.8.2017