Volné pracovní místo Technik ve výrobě

27.5.2016
Flextronics International s.r.o.
Místo pracoviště
Staročernská 226, Černá za Bory, 530 02, Pardubice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Třísměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Technik ve výrobě

Pracovní náplň:

nastavování a kontrola výrobní linky
spolupráce s IT oddělením
podpora kvality ve výrobním procesu
hlavní technická podpora výroby
údržba výrobní linky a tiskáren

Požadujeme:

SŠ vzdělání (nejlépe technického či elektro směru)
uživatelská znalost ANJ
ochotu pracovat ve 2–3směnném režimu
uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Power Point, grafické programy …)
praxi na obdobné pozici výhodou
pečlivost, zodpovědnost a samostatnost
flexibilitu, komunikativnost, schopnost týmové práce, vstřícnost

Nabízíme:

perspektivní zaměstnání v mezinárodní, dynamické firmě
kontakt s moderní technikou a technologiemi
pozici vhodnou i pro absolventy
náborový příspěvek 3000 Kč
příspěvek na stravování
zajištění dovozu obědů na pracoviště
5 týdnů dovolené
možnost využití zvýhodněného mobilního tarifu
příspěvek dárcům krve
bonus k pracovnímu jubileu
příspěvek na sportovní aktivity při prezentaci firmy
práci vhodnou pro muže i pro ženy
další firemní výhody

Nástup: ihned

Místo výkonu práce: Pardubice, Černá za Bory

Pracovní smlouva: PP na dobu určitou s možností prodloužení

Benefity

  • Podnikové stravování – stravenky
  • Dovolená navíc