Volné pracovní místo Technik

4.6.2016
METAL TRADE COMAX, a.s.
Místo pracoviště
36, Víska, 783 21, Litovel
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Pracoviště: Víska 36, Litovel
Nástup: co nejdříve
Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání, nejlépe technický obor
  • Vhodné i pro motivovaného absolventa
  • Znalost práce na PC
  • Znalost informačního systému MS Dynamics Nav výhodou
  • Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, důslednost
  • ŘP skupiny B

Náplň práce:

  • Spolupráce při řízení výroby profilů
  • Dohled nad správným nastavováním a používáním výrobních strojů a zařízení
  • Dohled nad dodržováním technologických postupů a parametrů výroby dle norem, jejich optimalizace
  • Spolupráce při plánování výroby
  • Sledování průběhu a kvality výroby
  • Diagnostika potíží a jejich příčin
  • Spolupráce při údržbě a opravách linek, plánování oprav a dohled nad jejich prováděním
  • Práce v informačním systému MS Dynamics NAV

Nabízíme:

  • Práci na hlavní pracovní poměr s tříměsíční zkušební dobou
  • Velmi dobré firemní zázemí velké úspěšné společnosti s moderní výrobou, odborné zaškolení
  • Motivující finanční ohodnocení
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotované závodní stravování
  • Firemní společenské akce
  • Mobilní telefon