Volné pracovní místo  technik

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 18 000–24 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce:Mikov s.r.o. - 01 (sídlo), Mikulášovice č.p. 741, 407 79 Mikulášovice
Požadavky: Vzdělání technického směru ( středoškolské nebo vyšší), technické myšlení, orientace v technické dokumentaci a v technických normách, znalost kovových materiálů, aktivní přístup, řidičský průkaz, samostatnost i schopnost pracovat v týmu, flexibilita, pečlivost, spolehlivost a komunikativnost, znalost MS Word a Excel, cizí jazyk není podmínkou (NJ nebo AJ výhodou).
Náplň práce: Technická příprava výroby, zpracování výrobní dokumentace, technické zkoušky, kontrola výrobních procesů.
Výhody: Příspěvek na obědy, příspěvek na Životní pojištění a na Penzijní připojištění po zkušební době. Služební mobilní telefon po zkušební době, cestovní náhrady v maximální výši.
Životopis zasílat na e-mail

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2017