Volné pracovní místo  Technik/čka oddělení Výroby

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 16 000–19 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Očekáváme:
  • VŠ/SŠ vzdělání technického zaměření (elektro, strojírenství, atd.);
  • Praxe ve výrobním podniku vítána;
  • Orientace v technické dokumentaci;
  • Výborná znalost programu MS EXCEL;
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni – každodenní komunikace s korejským nadřízeným;
  • Odolnost vůči stresu, časová flexibilita, samostatnost, loajalita;
  • Ochota pracovat také noční směny, práce vhodná pro absolventy.

Náplň práce:
  • Zpracování denních reportů pro manažera oddělení a další úseky společnosti;
  • Každodenní podpora oddělení řízení kvality;
  • Převaha práce v prostředí výrobní haly;
  • Řešení operativních záležitostí vzniklých na všech stupních výrobních procesu;
  • Kontrola a revize záznamů pracovních norem;
  • Zlepšování výrobního procesu a další úkony dle požadavků nadřízeného.

Další podrobnosti:
  • Měsíční bonus do výše 5.000,- Kč dle individuálních, popř. týmových kritérií;
  • 13. mzda (vyplácená 50% jako letní, 50% jako zimní bonus)
  • Firemní stravování, stravenky v hodnotě 90,- Kč;
  • Příspěvek na penzijní připojištění, dovolená navíc dle odpracovaných let;
  • Nástup možný ihned, popř. dle individuální dohody.

Životopisy zasílejte v českém i anglickém jazyce.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 28.6.2016