Volné pracovní místo  Technik/technička pro AOI (Automatická optická inspekce)

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–37 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce Staré Čivice.
Náplň práce:
  • stará se o nákup a uvedení do provozu veškerých optických inspekčních systémů (AOI stroje, kamerové systémy, automatické mikroskopy atp.)
  • programuje PLC automaty pro řízení; zvládá většinu ovládání robotické manipulačního stanoviště, na kterém je optická kontrola nastavena
  • stará se o servis a další komunikaci s dodavateli strojů
  • při výstavbě nové linky se primárně orientuje na optické systémy, případně vypomáhá s jinými aktivitami na poli instalace elektrotechniky
Požadavky:
  • středoškolské vzdělání technického směru, elektro výhodou
  • komunikativní znalost angličtiny
  • znalost optických / kamerových systémů výhodou
  • asertivita, průbojnost
  • flexibilita, ochota se učit novým věcem
  • řidičský průkaz skupiny B
  • MS Excel, Office, PWR point

Zaměstnanecké výhody: částečně dotované stravování, bonusy ve formě kafeterie, možnost nákupu zboží a elektroniky Panasonic za zvýhodněné ceny, výhodný mobilní tarif, zlevněné vstupenky do divadla

První kontakt na uvedený e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.12.2016