Volné pracovní místo  Technolog / Procesní inženýr

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–38 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

A použijte odpovědní formulář /8/2016
Požadujeme:* SŠ s praxí nebo VŠ vzdělání (zaměření strojírenství elektro nebo elektronika)* znalost AJ na komunikativní úrovni* znalost práce s PC (MS WORD, EXCEL, POWER POINT, OUTLOOK)* programování PLC Siemens Simatic (minimálně základy) výhodou* znalost AutoCadu; zkušenosti s programem Inventor velkou výhodou* ŘP skupiny B* znalost řízení projektů výhodou* znalost norem ISO 9001 a ISO TS 16949* výborné komunikační, organizační a vyjednávací schopnosti* samostatnost, zodpovědnost, tvůrčí myšlení* vysoké pracovní nasazení a flexibilita
Náplň práce:* návrhy výrobních postupů, výrobního toku a procesů Ni-Cd baterií* technická podpora výrobních týmů* podílení se na vývojových a rozvojových projektech* zavádění a udržování metod štíhlé výroby* normování práce* vytváření a údržba výrobních předpisů
Nabízíme:* zajímavé a perspektivní zaměstnání v mladém a dynamickém kolektivu* tvůrčí práci s možností seberealizace* možnost velkého růstového potenciálu – odborného i osobního* možnost podílet se na zavádění moderních metod řízení výroby a vývoji nových výrobků a technologií* odpovídající finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity (týden dovolené nad rámec zákoníku práce, vzdělávání, pololetní a roční odměny, akce pro zaměstnance, víkendové lázeňské pobyty atd.)
kontakt - viz výše

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Benefity

  • Podnikové stravování - Denně výběr ze 4 jídel, 55 % ceny dotuje zaměstnavatel
  • Dovolená navíc - Týden dovolené navíc nad rámec Zákoníku práce
  • Zvláštní prémie - Odměny ze zisku 2x ročně

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2016