Volné pracovní místo  Technolog-mistr výroby ve dvousměnném provozu

Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 45 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadavky:
-vysokoškolské vzdělání chemického, strojního nebo potravinářského zaměření
-zkušenost na obdobné pozici
-znalost AJ
-řidičský průkaz sk.B
-dobré komunikační a organizační schopnosti
-samostatnost,znalost práce na PC

Náplň práce:
-zajištění plynulého běhu výrobních procesů a splnění výrobních cílů
-řízení a motivace týmu zaměstnanců ve výrobním procesu
-řešení případných problémů a neshod během výrobního procesu
-zajištění a dodržování bezpečnostních a pracovních předpisů
-analýza a optimalizace výr. procesů
-spolupráce a komunikace s ostatními odděleními
-samostatnost a zodpovědnost v rámci svěřených úkolů
-spolupráce s výrobou

Pracovní doba (od - do): 6.00-14.00 / 14.00-22.00 nebo dle dohody

Zaměstnanecké výhody:
penzijní připojištění, závodní stravování, 25 dnů dovolené,2 dny Sick day, odborné vzdělávání, šeky na volnočasové aktivity

Kontakt POUZE emailem.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2024

Máte zájem o nabídku Technolog-mistr výroby ve dvousměnném provozu?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jitka Němečková z K+S Czech Republic a.s.

Aktualizováno před 4 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Technolog-mistr výroby ve dvousměnném provozu

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.