Volné pracovní místo  Technolog povrchových úprav

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 27 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracoviště: Nádražní č.p. 50, Hlubočky - Mariánské Údolí.
Požadavky: min. SŠ vzdělání v oboru strojírenství, chemie nebo chemické technologie; praxe min. 2 roky; zkušenosti s prací ve výrobní firmě; anglický jazyk - pokročilá znalost, slovem i písmem; analytické schopnosti, logické uvažování, argumentační schopnosti, důslednost, vytrvalost a rozhodnost; organizační a komunikační schopnosti, samostatnost v práci, týmová práce; znalost práce na PC, MS Office; řidičský průkaz skupiny B.

Náplň práce: spolupráce na realizaci technologických změn na provoze povrchových úprav, tvorba technologické dokumentace v informačním systému SAP, analýza příčin odchylek ve výrobním procesu na provoze povrchových úprav a návrh opatření na jejich eliminaci či odstranění, spolupráce na zvyšování kvality výrobního procesu, návrhy rozvoje procesů na provoze povrchových úprav, pravidelná kontrola procesů na provoze povrchových úprav, vedení evidence chemických látek používaných na provoze povrchových úprav, příprava a realizace požadavků na provozní testy pro ověřování nových surovin.

Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, vzdělávání a rozvoj, firemní benefity, 5 týdnů dovolené, závodní stravování.
První kontakt je možný POUZE mailem.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Podnikové stravování

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.2.2017 do 31.1.2018