Zařazeno v oborech:
Strojírenství
Pozice:
Technolog ve strojírenství
Lokalita:
Děčín
Zveřejnil:
Úřad práce Rumburk
Může se Vám hodit:
Technolog ve strojírenství Děčín

Volné pracovní místo Technolog řadění

11.8.2016
TRATEC - CS, s. r. o.
Místo pracoviště
Brtnická 57, Malý Šenov, 407 78, Velký Šenov
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Místo výkonu práce: TRATEC – CS, s. r. o., Brtnická č.p. 57,Malý Šenov, 407 78 Velký Šenov
Kontakt: emailem,telefonicky
Požadujeme:

  • Vzdělání: SŠ technického/ textilního zaměření,
  • Praxe ve strojní/textilní oblasti,
  • Znalost čtení výkresové dokumentace,
  • Jazykové požadavky: komunikační, popř. pasivní znalost německého jazyka – porozumění textů ve výkresové dokumentaci,
  • Dobrá znalost PC
  • Schopnost sebevzdělávání v dané oblasti,
  • Spolehlivost, pečlivost, odpovědnost, rozhodnost, samostatnost, flexibilita,

Náplň práce:

  • Kontrola objednávky zákazníka,
  • Aktualizace a doplnění výkresové dokumentace,
  • Objasnění a dořešení nedostatků objednávky,
  • Zpracování objednávky – příprava výroby, vlastní výroba, výdejky materiálu, doplnění,výkresové dokumentace pro výrobu,
  • Obsluha PC – obsluha elektronického archivu výkresové dokumentace,
  • Archivace dokončených objednávek,

Nabízíme:

  • Zajímavou práci na plný úvazek v dynamicky se rozvíjející a stabilní české firmě,
  • Příležitost pro absolventy i uchazeče s praxí,
  • Možnost získání nových znalostí a kariérního růstu,
  • Zajímavé finanční ohodnocení a firemní benefity,
  • Školení zaměstnanců ke zvýšení kvalifikace v oboru.

Benefity

  • Jiné výhody – příspěvěk na penzijní připojištění
  • Podnikové stravování
  • Zvláštní prémie