Volné pracovní místo  Technolog svařování

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 22 500–24 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Očekáváme:
SŠ/ VŠ vzdělání nejlépe strojírenství nebo strojírenská technologie
Praxe v oblasti tvorby technologických postupů pro svařování kovů alespoň 2 roky
Praxe v oblasti MAG a odporového svařování vítána
Znalost anglického a německého jazyka výhodou
Řidičský průkaz skupiny B
Znalost práce na PC – MS OFFICE – pokročilý uživatel
Dobré komunikační a organizační schopnosti
Zodpovědnost, samostatnost, časovou flexibilitu
Ochotu rozvíjet své schopnosti a dovednosti
Pracovní náplň:
Tvorba technologických postupů v oblasti svařování
  • Navrhování technologických prostředků a opatření s cílem zvýšení efektivnosti a snížení nákladů
Komunikace s výrobou a předvýrobními úseky
Místo výkonu práce: Kopřivnice
Nabízíme:
Různorodou, zajímavou a dlouhodobě perspektivní práci
Seberealizaci a další kvalifikační rozvoj
Zajímavé hodnocení a zaměstnanecké výhody dle kolektivní smlouvy
Nástup možný ihned

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2016