Volné pracovní místo  Technolog výroby

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Popis pozice:
  • konzultace výroby s konstruktérem,
  • vedení malého množství pracovníků na dílně,
  • rozdělování a dohlížení na práci,
  • spolupráce při montážních i mimo firmu,
  • kovoobráběcí a zámečnické práce,
  • kontrola výroby,
  • vhodné pro absolventy.

Požadujeme:
  • ÚSO/SŠ technického či strojního zaměření,
  • orientace v technické dokumentaci,
  • organizační a komunikační schopnosti,
  • zručnost, pečlivost, pozornost a samostatnost,
  • schopnost vedení lidí,
  • řidičský průkaz sk. B., ostatní průkazy výhodou.

Nabízíme:
  • finanční ohodnocení dle zkušeností od 35.000 Kč,
  • práce na plný úvazek, dlouhodobá perspektiva,
  • pružná pracovní doba,
  • nabízíme rozvoj v jazykových i jiných dovednostech,
  • zázemí úspěšně rozvíjející se společnosti, která je součástí velkých firem,
  • práce v mladém a přátelském kolektivu.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.12.2023

Máte zájem o nabídku Technolog výroby?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Milan Nováček z VIA ALTA a. s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Technolog výroby

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.