Volné pracovní místo Technolog výroby

5.8.2016
WinWork, s.r.o.
Krajinská 275/38, České Budějovice 1, 370 01, České Budějovice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Náplň price:

  • optimalizace výrobních postupů a procesů, dohled nad kvalitou
  • vytváření technologických postupů, zajištění nástrojů
  • úzká spolupráce s oddělením vývoje

Požadavky:

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru
  • znalost AJ vítána
  • časová flexibilita, silná osobnost
  • příjemné vystupování, spolehlivost

Nabízíme:

  • příležitost uplatnit se v silné zahraniční společnosti
  • týden dovolené navíc
  • zajímavé pracovní benefity

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, posílejte své životopisy na: poslat email Tel: poslat email Zasláním svého životopisu souhlasíte se zpracováním a shromažďováním Vašich osobních údajů společností WinWork, s.r.o. za účelem zprostředkování zaměstnání.