Volné pracovní místo  technolog zpracování odpadů

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–50 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

prvotní kontakt e-mail: použijte odpovědní formulář
místo výkonu - Československého exilu č.p. 2062/8,Mod
Požadavky:
SŠ / VŠ vzdělání technického směru (technika a technologie zpracování odpadů, úpravnictví)
Praxe v oblasti zpracování odpadů nebo úpravnictví min. 2 roky
Schopnost samostatného rozhodování a jednání
Výborné analytické schopnosti
Komunikativní znalost angličtiny
Dobrá uživatelská znalost MS Office
Řidičské oprávnění skupiny B
Náplň práce:
Účast nebo vedení projektů v oblasti zpracování elektroodpadu
Tvorba metodik a technologických postupů pro zpracování různých typů odpadu elektro
Optimalizace technologických postupů, koordinace činností při úpravách technologií
Vývoj nových technologií recyklace elektroodpadů

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.4.2016