Volné pracovní místo technolog - zpracování ovoce

15.9.2016
ZEMCHEBA, s.r.o.
Místo pracoviště
106, Chelčice, 389 01, Chelčice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vysokoškolské / univerzitní
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Náplň práce: výroba ovocných nápojů a dření
POŽADAVKY: vzdělání VŠ v oboru potravinářství nebo strojírenství
Pracovní smlouva na 1 rok, při vzájemné spokojenosti prodloužení na dobu neurčitou
KONTAKT: Muška Jaroslav, tel.: poslat email , e-mail:  poslat email

Podobné nabídky práce

PROCESNÍ TECHNOLOG (od 35.000,- Kč)
Máte dobrou angličtinu, ale práce ve velkých mezinárodních společnostech Vás neláká? Chcete práci, která bude rozmanitá a zajímavá? Láká Vás oblast farmacie a máte chuť se neustále učit a zdokonalovat se? Máme pro Vás dobrou z ...
Advantage Consulting, s.r.o. Jihočeský kraj Plný úvazek
týden
VÝVOJOVÝ TECHNIK, i absolvent
Ref. č.: 7-30-202784. Chcete se podílet na budování zkušebního centra? Navrhovat zkušební metodiky? Podílet se na přípravě zkoušek a následně je realizovat ve vlastní laboratoři?<br/>Ozvěte se!
Grafton Recruitment s.r.o. jihočeský kraj Plný úvazek
aktivní
technik - elektro
Jedná se o pracovní místo na pozici technika s možností karierního růstu (po zaškolení) na mistra výroby POŽADAVKY: vzdělání SŠ - v oboru elektro nebo strojírenství, popř. vyučen ve stejných oborech, znalost práce na PC (MS Offi ...
DEUTRONIC ČR s.r.o. 111, Číčenice Plný úvazek