Zařazeno v oborech:
Výroba a průmysl
Pozice:
Technolog výroby
Lokalita:
Česká Lípa
Zveřejnil:
Úřad práce Česká Lípa
Může se Vám hodit:
Technolog výroby Česká Lípa

Volné pracovní místo Technolog

1.7.2016
International Automotive Components Group s.r.o.
Místo pracoviště
Nové Zákupy 528, Zákupy, 471 23, Zákupy
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za zavádění nových výrobků a nových technologií do výroby
  • Zodpovědnost za zabezpečení sériové výroby a její průběžné zlepšování po dobu běhu projektů
  • Kontrola dodržování technologických postupů
  • Analýza a kalkulace výrobních procesů
  • Vypracování a správa technologické dokumentace, výkonových norem a normativů
  • Vedení dokumentace dílů do doby předání do sériové výroby
  • Technická podpora oddělení výroby
  • Příprava a realizace opravárenských a údržbářských prací na mechanických zařízeních a strojích

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického směru
  • 2 roky praxe v oboru podmínkou
  • Znalost práce v prostředí automotive
  • Znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni podmínkou
  • Dobrá uživatelská znalost práce na PC – MS Office
  • Znalost programu Autocad výhodou
  • Všeobecná orientace v oboru strojního zařízení
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Velmi dobré finanční ohodnocení
  • Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu ve stabilní a rozvíjející se společnosti
  • Uplatnění vašich zkušeností v mezinárodním prostředí
  • Jazykové a další odborné kurzy
  • Příspěvky na stravování
  • Místo výkonu práce: Nové Zákupy

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz – řízení osobních automobilů – skupina B