Volné pracovní místo  Technolog

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce:
Krokova č.p. 767/6, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2

Posilujeme tým, hledáme zkušeného technologa či absolventa VŠ - strojírenského směru, který se začne intenzivně zaučovat na pozici technologa.

Náplň práce:
  • zajišťování komplexní technologické přípravy výroby
  • cenová kalkulace výrobků - poptávková a zakázková řízení
  • tvorba a aktualizace technologické dokumentace
  • správa a evidence přípravků používaných ve výrobě
  • technické zajišťování kooperací
  • spolupráce s ostatními odděleními ve firmě, technická podpora výroby
  • spolupráce na vybraných projektech a projektech výzkumu a vývoje ve firmě

Požadujeme:
  • SŠ / VŠ vzdělání strojírenského směru - VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY
  • min. 5 let praxe na dané pozici
  • znalost technologie obrábění kovů
  • znalost nástrojů na obrábění, přípravků a měřidel ve strojírenství
  • znalost kovových materiálů a slitin, jejich vlastností
  • znalost zásad tvorby technologických postupů
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • výborná znalost práce na PC
  • zodpovědnost, samostatnost, pečlivost
  • ochota a komunikativnost
  • ŘP skupiny B

Nabízíme:
podnikové stravování, dovolená navíc, příspěvek na důchodové připojištění, firemní vzdělávání, jazykové kurzy, roční odměny, valorizace mezd, Sick Days, firemní akce a další

Kontaktní osoba: Ing. Petra Bedecsová, zašlete strukturované CV na e-mailovou adresu použijte odpovědní formulář či na uvedenou korespondenční adresu, následné osobní jednání na výše uvedené adrese.

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.12.2016