Volné pracovní místo  Technologist - Designer

Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda od 40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:
  • VŠ vzdělání textilního směru.
  • Znalost textilního zboží či textilního zkušebnictví na základě praxe nebo vzdělání.
  • Znalost AJ (úroveň min. B1)

Náplň práce:
  • Spolupracuje při vývoji stávajících / nových produktů v portfoliu produktů.
  • Zpracovává technické dokumentace a připravuje podklady pro výrobu.
  • Komunikuje s dodavateli.
  • Kontroluje a testuje vzorky a vyhodnocuje kvalitu produktů.
  • Pracovní cesty do zahraničí (Asie).

Zaměstnanecké výhody:
Stravenky, 25 dnů dovolené, prodej výrobků za zaměstnanecké ceny, pitný režim a ovoce zdarma.

Kontakt: e-mailem

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku Technologist - Designer?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Pavla Sklenářová z MALFINI, a.s.

Aktualizováno před 6 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Technologist - Designer

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.