Volné pracovní místo  Technologové

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 28 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:
  • stanovování a optimalizace procesů a technologií při výrobě vzorů a prototypů, následná podpora výroby těchto prototypů
  • prosazování zákaznických požadavků v interních výrobních technologiích, případně objednávkách
  • příprava, provádění a vyhodnocení technologických zkoušek a vypracování zpráv
  • průběžná spolupráce se zákazníky a napříč odděleními
  • koordinace a vyhodnocení zkoušek životnosti a laboratorních testů
  • spolupráce na inovačních projektech
  • vedení technologické dokumentace
Co po Vás požadujeme:
  • VŠ vzdělání technického směru
  • praxe v oblasti technologie tváření kovů výhodou
  • orientace v pryžových materiálech výhodou
  • znalost AJ/NJ, druhý jazyk výhodou
  • znalost MS-Office
  • ŘP sk. B
Co od Vás očekáváme:
  • samostatnost, spolehlivost
  • flexibilitu
  • schopnost řešit problémy a účelně jednat
  • komunikativnost, ochotu cestovat
Co Vám můžeme nabídnout?
  • zajímavou, stabilní a motivující práci v rostoucí mezinárodní výrobní společnosti
  • motivační finanční ohodnocení
  • pololetní finanční bonusy až do výše 13. mzdy
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • jazykové vzdělávání
  • možnost kariérního postupu a rozvoje
  • dotované stravování/stravenky
  • a další zaměstnanecké benefity
Váš strukturovaný životopis prosím zasílejte na použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vysokoškolské vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2018